Ośrodek Przebudzenie

Ośrodek Przebudzenie – leczenie uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień Przebudzenie to idealne miejsce dla osób, które pragną zakończyć ze swoim nałogiem oraz rozpocząć lepsze, trzeźwe życie.

Misją pracowników ośrodka Przebudzenie jest wolność od nałogów każdego pacjenta. Sukcesywnie jest to osiągane poprzez autorski program terapeutyczny, który został opracowany na podstawie doświadczenia i wiedzy ludzi pracujących w ośrodku.

Ośrodek Przebudzenie

Pracownicy ośrodka doskonale zdają sobie sprawę z tego, że każdy nałóg jest destrukcyjny. Wiedzą również, że osoba uzależniona jest w bardzo ciężkim stanie psychicznym. Z tego powodu do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie. Celem pracowników jest zrozumienie problemu osoby uzależnionej oraz udzielenie im pomocy, która może uratować ich życie.

W ośrodku Przebudzenie oferowana jest następująca pomoc:

 • Leczenie alkoholizmu,
 • Leczenie narkomanii,
 • Detoks alkoholowy,
 • Leczenie uzależnień.

Kompleksowa terapia

W naszym ośrodku leczenia uzależnień gwarantujemy skuteczną pomoc w walce z nałogiem, indywidualnie podejdziemy do każdego Pacjenta. Cicha i spokojna okolica w miejscu otulonym zielenią to nie przypadkowa lokalizacja naszej placówki. Zależało nam na pełnej anonimowości i dyskrecji dla naszych Pacjentów oraz warunkom sprzyjającym leczeniu.

Wiedza oraz doświadczenie naszej Kadry pozwoliły na opracowanie skutecznego i kompleksowego programu leczenia odwykowego. Nasza terapia odwykowa to indywidualne konsultacje, spotkania grupowe oraz warsztaty terapeutyczne, gdzie z empatią podchodzimy do każdej sytuacji i staramy się znaleźć źródło cierpienia i niepowodzeń.

Nazwa firmy   Przebudzenie
 Adres  Adres  ul. Leszczynowa 29, 55-114 Ligota Piękna
 Telefon  Telefon  +48 733 123 300
 Witryna  Witryna  http://osrodekprzebudzenie.org
 Obszar działania  Obszar-dzialania  Polska

fb logo

https://www.facebook.com/OsrodekPrzebudzenie/

KRS – Przebudzenie Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień 


Poznaj opinie na temat Przebudzenie:


komentarzy 20

 1. Bogusław
 2. Janina
 3. Grzegorz
 4. Patryk
 5. Katarzyna
 6. Bartek
 7. Przemek
 8. Bożena
 9. Natalia
 10. Marta
 11. Juliusz
 12. Piotr
 13. Alicja
 14. Daniel
 15. Stanisław
 16. Izabela
 17. Radosław
 18. Konrad
 19. Jerzy
 20. Urszula

Prosimy o ocenę pracodawcy