Mensa Home

Mensa Home to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania dla każdego domu. W ofercie sklepu znajdują się wyjątkowe naczynia, które uświetnią oraz odpowiednio wyposażą każda kuchnię. Znaleźć tu można wyjątkowe i bogate zastawy stołowe, szklanki, kieliszki oraz karafki, do których można nalać wino, whiskey lub inny napój i które będą praktycznym oraz estetycznym rozwiązaniem.

Mensa Home to również tradycyjne oraz praktyczne urządzenia, których nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Sklep oferuje najwyższej jakości urządzenia, takie jak garnki, patelnie, brytfanny, czajniki oraz kawiarki, serwujące prawdziwą, włoską kawę. Znaleźć tutaj można również szereg dodatków, które z pewnością usprawnią każde gotowanie – minutniki, wagi kuchenne, miarki oraz dozowniki na olej i ocet, dzięki którym każda kuchnia nabierze funkcjonalności i praktyczności.

Mensa Home pomaga również w utrzymaniu czystości i higieny w kuchni, oferując wysokiej jakości środki czyszczące, ściereczki oraz, wykonane ze stali nierdzewnej, kosze na śmieci.


Nazwa firmy Mensa Home
Adres Adres ul. Słowiańska 22, 64-100 Leszno
Telefon Telefon 570 600 340
Mail Mail sklep@mensahome.eu
Witryna Witryna http://mensahome.eu
Obszar działania Obszar-dzialania Polska

 

Prosimy o ocenę pracodawcy