Kancelaria prawna Rafał Kufieta Wrocław

Kancelaria prawna Rafała Kufiety zlokalizowana jest na terenie Wrocławia. Jednak jej działalność nie ogranicza się do tego miasta. Prawnicy kancelarii podejmują się spraw  w różnych miejscowościach m.in. w Katowicach, Gliwicach, Opolu, Nysie czy Legnicy. Kancelaria Kufieta z Wrocławia oferuje także usługi prawne z dojazdem do klienta.

Kancelaria Kufieta Logo

Kancelarię z Wrocławia tworzy zespół prawników, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach prawa. Różnorodność specjalności zapewnia możliwość kompleksowej pomocy klientom. Wśród specjalizacji kancelarii wymienić można np. prawo nowych technologii, analizę umów, windykację należności czy inwestycje budowlane.

Przez prawników z Kancelarii Kufieta podejmowane są sprawy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Jednak to różne podmioty gospodarcze stanowią specjalność kancelarii. Usługi prawnicze w tym zakresie dotyczą takich kwestii jak m.in. zakładanie, przekształcanie i sprzedaż spółek. Dzięki działalności kancelarii przedsiębiorcy mogą uzyskać wsparcie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Często na początku przydaje się pomoc w przeanalizowaniu umów. Dla przedsiębiorców kancelaria świadczy też usługi księgowe.

Pod Parasolem Prawa

Wrocławska kancelaria działa również w formie fundacji „Pod Parasolem Prawa”, w ramach której udzielana jest pomoc prawna osobom, które nie posiadają wystarczających środków finansowych. Darmowe porady prawne przysługują także osobom, które posiadają kartę dużej rodziny, mają powyżej 75. roku życia, są weteranami wojennymi czy poszkodowanymi w klęsce żywiołowej.

W siedzibie fundacji poza poradami prawnymi prowadzone są też mediacje i sąd polubowny.

Rafał Kufieta

Właściciel kancelarii – Rafał Kufieta


Nazwa firmy   Kancelaria Prawna Kufieta
 Adres  Adres  ul. Romana Dmowskiego 3/9, 50-203 Wrocław
 Telefon  Telefon  703 502 800
 Mail  Mail  sekretariat@kancelariakufieta.pl
 Witryna  Witryna https://www.kancelariakufieta.pl
 Obszar działania  Obszar-dzialania  Wrocław

Linked In logo

https://www.linkedin.com/in/rafa%C5%82-kufieta-2030a2ab/

KRS – Kancelaria Kufieta Wrocław

KRS NIP REGON Kancelaria Kufieta

Media o Kancelarii Kufietanaszemiasto Wrocław


Poznaj opinie na temat Kancelarii Kufieta we Wrocławiu:

komentarzy 19

 1. Paweł
 2. Michał
 3. Ola
 4. Dorota
 5. Damian
 6. Monika
 7. Bartek
 8. Hania
 9. Piotr
 10. Anna
 11. Milena
 12. Tomasz
 13. Natalia
 14. Julia
 15. miszek
 16. Witold K
 17. Tomasz B
 18. Maria
 19. Michalina

Prosimy o ocenę pracodawcy