Greenpanel

Greenpanel – kabiny sanitarne i systemowe HPL

Greenpanel to sklep, który w swojej ofercie posiada tylko i wyłącznie wysokiej jakości kabiny toaletowe i systemowe. Produkty te zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa HPL. Materiał ten ceniony jest przede wszystkim ze względu na swoją wytrzymałość oraz odporność na wszelkiego rodzaju zarysowania, uderzenia, otarcia lub wilgoć.

W większości przypadków produkty firmy Greenpanel znajdują swoje zastosowanie jako kabiny WC w wielu placówkach publicznych – biurach, basenach, siłowniach, barach, galeriach handlowych, szkołach i przedszkolach. W ofercie sklepu znaleźć można także wysokiej jakości szafki HPL, które doskonale sprawdzają się na basenach lub siłowniach.

Kabiny sanitarne i systemowe, które oferowane są przez Greenpanel, charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, dlatego też są one wybierane przez wielu klientów.

W ofercie sklepu są także inne produkty, które służą do wyposażenia kabin oraz toalet – przegrody pisuarowe, odbojnice ścienne, obudowy grzejników oraz wszelkiego rodzaju szafki i schowki.


Nazwa firmy   Greenpanel
 Adres  Adres  ul. Partyzantów 11/1, 51-672 Wrocław
 Telefon  Telefon  785 690 217 / 693 709 637
 Mail  Mail  info@greenpanel.pl
 Witryna  Witryna  http://greenpanel.pl/
 Obszar działania  Obszar-dzialania  Polska

Prosimy o ocenę pracodawcy