Globus Lighting

Globus Lighting

Globus Lighting to firma zajmująca się tworzeniem najnowszej generacji rozwiązań oświetleniowych związanych z technologią LED. Ich oświetlenie cechuje to, że zużywa nawet o 70% mniej energii i działa przy tym dłużej niż tradycyjne oświetlenie. Projektują przede wszystkim kompletne systemy oświetleniowe nowych inwestycji i obiektów modernizowanych. W ich asortymencie znajdują się belki liniowe, oprawy High Bay, panele LED, liniowe oprawy przemysłowe, oprawy stanowiskowe, oprawy liniowe dla chłodni i mroźni, Downlight LED, oraz naświetlacze. Tworzą projekty nie tylko dla przemysłu, ale również oświetlenie uliczne, handlowe, biurowe i warsztatowe. Firma przeprowadza również audyty oświetlenia, które pomagają unowocześnić oświetlenie w pomieszczeniach.

Globus Lighting – Producent oświetlenia LED

Każdy zakład przemysłowy powinien być dobrze oświetlony, jest to bardzo ważne.

Globus Lighting jest to polski producent oświetlenia LED który oferuje swoim klientom szeroki wybór rozwiązań oświetleniowych. Przedsiębiorstwo produkuje nie tylko oprawy oświetleniowe, ale również nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, które same dostosowują się do warunków, poprzez czujniki ruchu czy natężenia światła. Każda realizacja rozpoczyna się od szczegółowego projektu, rozmieszczenia oświetlenia. Projekt zawiera wszelkie informacje niezbędne do wyliczenia zwrotów kosztów inwestycji.

W swoim asortymencie Globus Lighting posiada:

  • liniowe oprawy przemysłowe,
  • oprawy stanowiskowe,
  • belki liniowe,
  • oprawy High Bay
  • oprawy liniowe dla chłodni i mroźni,
  • Downlight LED,
  • panele LED oraz naświetlacze.

Producent deklaruje możliwość modyfikacji produktów oświetleniowych, aby jak najbardziej odpowiadały Państwa potrzebom  i wymaganiom.

Zapraszamy do kontaktu oraz na stronę internetową


Nazwa firmy   Globus Lighting
 Adres  Adres ul. Krasińskiego 15a / 3 50-449 Wrocław
 Telefon  Telefon +48 537 119 116
 Mail  Mail gl@globuslighting.pl
 Witryna  Witryna www.globuslighting.pl
 Obszar działania  Obszar-dzialania  Wrocław