Paragona

Spełnij swoje marzenia i znajdź odpowiednią pracę w Wielkiej Brytanii, Francji, Danii, Norwegii i Szwecji. Paragona jest liderem w dziedzinie rozwiązań kadrowych w sektorze medycznym i zapewnia pracę najlepszym specjalistom w tej dziedzinie. Będziesz mógł rozpocząć pracę w kraju, który uprzednio wybierzesz. Jedyne co musisz zrobić, to wysłać swoje CV i następnie czekać na kontakt ze strony pracowników Paragona. Zostaniesz umówiony na rozmowę rekrutacyjną, która odbędzie się za pomocą komunikatora Skype. Po tym jak dany szpital wyrazi chęć zatrudnienia cię w swojej placówce,

Paragona zorganizuje wasze spotkanie oraz podpisanie kontraktu. Zostanie odpowiednio przeszkolony w zakresie języka, kultury i zasad pracy.

Cały koszt ponosi Paragona, gdyż organizacji tej zależy na najwyższym poziomie świadczonych usług medycznych. Twoja rodzina również zostanie odpowiednio przygotowana, do życia w obcym państwie, tak abyś mógł spokojnie z nimi tam zamieszkać. Doświadczenie pokazuje, że nowi pracownicy nie mają problemów z adaptacją i szybko przyswajają nowe realiza życia i pracy. Dlatego nie obawiaj się niczego i wyślij swoje CV już teraz!


Nazwa firmy Paragona
Adres Adres Al. Jana Pawła II 29, Atrium Plaza, lobby C, Warszawa
Telefon Telefon 22 653 66 80
Mail Mail info@paragona.com
Witryna Witryna http://www.paragona.com/pl/strona-glowna
Obszar działania Obszar-dzialania Europa

Prosimy o ocenę pracodawcy