Ogrodzenia Leśne – Małgorzata Klejna

 

Ogrodzenia Leśne – Małgorzata Klejna

Ogrodzenia Leśne – Małgorzata Klejna zajmuje się sprzedażą siatek leśnych od 2000 roku. W ofercie firmy znajdują się przeróżne ogrodzenia oraz akcesoria do ich montowania, które znajdą zastosowanie w takich dziedzinach, jak rolnictwo, leśnictwo, a nawet budownictwo.

Firma Małgorzaty Klejny oferuje ogrodzenia dedykowane różnym rodzajom zwierząt. Siatka produkowana w wersji Light jest najlżejszą dostępną opcją i stanowi barierę przed królikami, zającami i sarnami. Wersja Medium jest najbardziej uniwersalnym rodzajem siatki, świetnie sprawdza się przy zabezpieczaniu terenów przed zarówno dużymi i małymi zwierzętami, dlatego bardzo często wykorzystuje się ją do ochrony autostrad i torów kolejowych. Wersja Super to najgrubsza opcja, która dedykowana jest większej zwierzynie, np. dziki.

Wszystkie siatki sprzedawane przez Ogrodzenia Leśne są bardzo wytrzymałe, odporne na zniekształcenia i oddziaływanie pogody. Mogą być swobodnie rozmieszczane niezależnie od uwarunkowania terenu oraz warunków, jakie na nim panują.


Nazwa firmy   Ogrodzenia Leśne – Małgorzata Klejna
 Adres  Adres ul. Osiedlowa 31, 87-731 Waganiec
 Telefon  Telefon 603–678–331
 Mail  Mail malgorzata.klejna@gmail.com
 Witryna  Witryna www.ogrodzenialesne.pl
 Obszar działania  Obszar-dzialania Cała Polska